Drzwi i bramy garażowe

Oferujemy Państwu:

  • antywłamaniowe drzwi do domów,
  • drzwi do mieszkań,
  • segmentowe bramy garażowe,
  • montaż drzwi,
  • bezpłatny pomiar.

Współpracujemy z firmą FOBOS autoryzowanym dealerem drzwi firmy GERDA

Pomiar drzwi to jeden z ważniejszych elementów całego procesu, określa m.in. sposób montażu oraz ilość niezbędnych materiałów. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie pomiaru.

Montaż drzwi odbywa się sprawnie i dokładnie, przy wykorzystaniu sprawdzonych materiałów, dzięki czemu udaje nam się uzyskać zadowolenie naszych Klientów.

Drzwi do mieszkań przeznaczone są do montażu wewnątrz budynków, jako drzwi wejściowe prowadzące z klatki schodowej. Skrzydło drzwi jest pełne – bez przeszklenia.

Ze względu na różnorodność Państwa potrzeb i gustów, oferujemy drzwi o zróżnicowanym stopniu odporności na włamanie, a także w różnorodnym stylu od tradycyjnego po nowoczesny.

Drzwi antywłamaniowe do domów przeznaczone do montażu na zewnątrz budynków. Narażone są one na działanie warunków atmosferycznych m.in. temperatury, słońca czy opadów. Skrzydło drzwi może być pełne – bez przeszklenia lub z szybą.Drzwi spełniają najwyższe wymogi wejściowych drzwi antywłamaniowych.

 

drzwi i bramy

 

Segmentowe bramy garażowe

Bramy garażowe, które Państwu oferujemy posiadają wiele zalet, m.in.: wygoda użytkowania, bezpieczeństwo, szczelność i doskonała izolacja termiczna, a także eleganckie wzornictwo, automatyczny napęd do otwierania i zamykania sterowany pilotem, zamki z wymiennymi wkładkami, oraz okienka i kratki wentylacyjne.