O firmie

Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej firmy TermoPUR.

Obserwując rosnące zainteresowanie nowoczesnymi technologiami izolacyjnymi, postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Wykonujemy nowoczesne i trwałe izolacje natryskowe ekologiczną pianką poliuretanową (pianą PUR) dla budownictwa mieszkalnego, przemysłowego oraz rolniczego.

Stosujemy wyłącznie atestowane najwyższej jakości materiały renomowanych producentów. Pracujemy na wysokiej klasy, nowoczesnym sprzęcie, dzięki któremu profesjonalnie realizujemy zlecenia i gwarantujemy niespotykaną trwałość świadczonych usług.

Działamy na obszarze całej Polski.

Termo i hydroizolacje są naszą pasją, którą bezustannie staramy się rozwijać poszerzając swoją wiedzę, poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz targach budowlanych.

Technologia termo i hydroizolacji metodą natrysku pianką poliuretanową jest najbardziej innowacyjną technologią izolacji termicznej na świecie, wyróżniająca się doskonałymi parametrami izolacji termicznej.Ocieplenia pianką poliuretanową wszelkich budynków to niezwykle efektywne i skuteczne rozwiązanie przynoszące najlepsze rezultaty.

Za stosowaniem sprawdzonej technologii przemawia wiele zalet, o których przekonacie się Państwo klikając w zakładkę „Pianka PUR” oraz „Wełna czy Pianka”.

Oferujemy Państwu usługi świadczone na najwyższym poziomie oraz zapewniamy, że wszystkie prace wykonujemy z najwyższą starannością.

W ramach prowadzonej działalności, oferujemy również sprzedaż oraz montaż zewnętrznych drzwi antywłamaniowych i bram garażowych, szczegóły w zakładce „Drzwi i Bramy garażowe”.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą przechodząc na poszczególne zakładki oraz do korzystania z naszych usług.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego w zakładce „Kontakt” chętnie udzielimy odpowiedzi na każde pytanie.

Nasi partnerzy

TermoPUR - partnerzy - firma asteco TermoPUR - partnerzy - firma brt home
TermoPUR - partnerzy - firma FOBOS TermoPUR - partnerzy - firma Polychem Systems
TermoPUR - nasi partnerzy: firma GERDA TermoPUR - nasi partnerzy - firma GRACO

Zamieszczone powyżej znaki firmowe, jak również pozostałe zamieszone w innych miejscach serwisu http://termopur.com, należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.